Wirtualny spacer

 

Wirtualny spacer

Wirtualny spacer 360° reprezentuje nowoczesną technologię umożliwiającą wirtualne zwiedzanie różnorodnych obiektów, wnętrz czy terenów, jakbyśmy faktycznie się tam znajdowali. Korzystając z urządzenia iGUIDE, przeprowadzamy sesje fotograficzne i skanujemy przestrzeń, precyzyjnie odtwarzając ją w formie trójwymiarowej.

Prezentacja w formie spaceru 3D zapewnia pełne zanurzenie się w danym miejscu, umożliwiając szczegółowe oglądanie każdego elementu, obiektu lub przestrzeni. To nie tylko oszczędność czasu, ale także wygoda i komfort, gdyż pozwala przenieść się w dowolne miejsce bez konieczności opuszczania własnego domu, a następnie wielokrotnie do niego powracać.

Wirtualne spacery 360° stanowią doskonałe narzędzie promocyjne w internecie dla różnych branż. Zaliczyć można do nich zarządzanie nieruchomościami, hotele, restauracje, sale weselne, muzea oraz wiele innych przestrzeni komercyjnych. Ta nowoczesna forma prezentacji nieruchomości przyciąga uwagę potencjalnych klientów, umożliwiając im dokładne zapoznanie się z obiektem i wizualne przetestowanie go przed podjęciem decyzji.

Rozwiązanie to doskonale sprawdza się także dla instytucji publicznych, które pragną interaktywnie przedstawiać swoje wnętrza, zachęcając i ułatwiając realne odwiedziny. Dzięki wirtualnemu spacerowi potencjalni klienci mogą poznać atrakcje danego miejsca i podjąć decyzję o fizycznej wizycie.

Technologia iGUIDE

Wykorzystujemy technologię firmy Planitar, a w ramach niej kamerę 360° połączoną ze skanerem laserowym 2D time-of-flight o znacznym zasięgu. Połączenie obrazów 360° z chmurą punktów laserowych 2D umożliwia nie tylko dokładne konstruowanie rzutów pomieszczeń, ale również dokonywanie pomiarów w przestrzeni 3D, eliminując potrzebę posiadania siatki 3D.

plan pomieszczeń

plany pomieszczeń

Integracje www i Google Street View

Zaoferujemy Ci kompleksowy zestaw opcji do efektywnego zarządzania Twoim wirtualnym spacerem. W zależności od specyfiki obiektu i Twoich potrzeb, łatwo będziesz mógł udostępnić spacer na platformach takich jak otodom.pl, Facebook czy Instagram. Możesz również umieścić go na własnej stronie internetowej, a przy naszym wsparciu dodamy go do Twojej wizytówki w usłudze Google Street View.

Jakość i pełna kontrola

Nasza kamera 360° wykonuje zdjęcia o imponującej rozdzielczości 6720×3360. Dzięki zdolności do obróbki zdjęć przed ich przekształceniem w wirtualny spacer 360°, możemy osiągnąć jeszcze lepsze efekty wizualne. To umożliwia nam nie tylko poprawę jakości, ale także ukrywanie niechcianych elementów bez konieczności wykonywania kolejnych panoram. Dzięki temu zapewniamy pełną kontrolę nad ostatecznym efektem prezentacji.

Zaawansowane narzędzia pomiarowe

Nasze urządzenie jest wyposażone w zaawansowany laser lidar, co umożliwia dynamiczne pomiarowanie każdej przestrzeni podczas wirtualnego spaceru. To niezastąpione narzędzie dla architektów, projektantów, wykonawców i inżynierów budowlanych, które znacznie przyspiesza i ułatwia ich pracę.

Dzięki szybkiemu i precyzyjnemu pomiarowi przestrzeni na żywo, przyszli najemcy lub właściciele nieruchomości również zyskują łatwy dostęp do procesu wymiarowania. To umożliwia im wstępną ocenę dostępnej przestrzeni oraz np. określenie kosztów planowanej zabudowy meblowej. Z pewnością zwiększa to atrakcyjność prezentacji dla potencjalnych użytkowników.

Plany pięter DWG

Nasza nowa usługa została stworzona z myślą o inżynierach, architektach i projektantach, którzy doskonale zdają sobie sprawę, jak czasochłonne i trudne może być gromadzenie oraz odwzorowanie danych na rysunku technicznym. To zadanie zawsze niesie ze sobą ryzyko pominięcia istotnych szczegółów lub popełnienia błędów, które mogą generować problemy i dodatkowe koszty.

Co powiesz na usługę, która pozwoli Ci uniknąć tych trudności? Przedstawiamy nasze najnowsze rozwiązanie, które eliminuje te problemy i znacznie przyspiesza proces projektowania.

W zaledwie 48 godzin od wykonania skanu, dostarczymy Ci precyzyjny projekt mieszkania, magazynu lub innej nieruchomości. Nie musisz już martwić się o brakujące wymiary czy zapomniane elementy. Dzięki zaawansowanym narzędziom pomiarowym gwarantujemy, że otrzymasz kompletny plan pięter w formacie DWG, dokładny i gotowy do natychmiastowego użycia.

Dodatkowo, nasza usługa oferuje wirtualny spacer, co umożliwia przeglądanie inwestycji w dowolnym momencie. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak poszczególne elementy łączą się ze sobą. W ten sposób będziesz widzieć jak przestrzeń jest wykorzystywana i jak można ją optymalnie zaplanować. To przynosi znaczną przewagę dla Twojego procesu projektowego.

Kluczowe cechy planów pięter DWG obejmują:

  • Standardowe warstwy AIA (Amerykański Instytut Architektów).
  • Adnotacje, w tym etykiety, sumy powierzchni, obiekty, wymiary itp.
  • LOD 200
  • Spacer 3D: poznaj obiekt wirtualnie

 

Zobacz przykładową realizację:

 

 

Chcesz aby Twoi przyszli klienci poznali Twój obiekt?

Zostaw to profesjonalistom, czyli nam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *