fbpx

Sprawdzisz ofertę konkurencji i wrócisz do nas!

– Wdrażamy sprawdzone rozwiązania
– Pomagamy wyróżnić się na tle konkurencji
– Dobieramy kompleksową ofertę do potrzeb Twojego biznesu
– Oferujemy współpracę z rzetelnym wykonawcą na przejrzystych zasadach
– Zapewniamy wygodne kanały komunikacji i stały wgląd w bieżące projekty

Potrzebujesz więcej informacji?

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Co się stanie po wyrażeniu zgodny na przesłanie oferty?

  Kiedy poprosisz o otrzymanie bezpłatnej wyceny, Twój adres mailowy, za pośrednictwem którego się z nami kontaktujesz, zostanie automatycznie dodany do naszej listy mailingowej. Dzięki temu będziesz na bieżąco z wszystkimi ważnymi informacjami. W pierwszej wiadomości, którą do Ciebie wyślemy, zapytamy i ustalimy szczegóły tego, co Cię interesuje. Na podstawie udzielonych wskazówek, będziemy w stanie precyzyjnie przygotować wycenę i skonsultować ja z Tobą, tak żeby przedstawić Ci możliwie najlepszą ofertę. 

  Zobacz jakie korzyści dla Ciebie przygotowaliśmy

   

  Wszystko w jednym miejscu – to ma sens

  Kompleksowość naszych usług sprawia, że klient w jednym miejscu może rozwiązać wiele swoich problemów. Niesie to ze sobą dużo korzyści. Największą z nich jest spójność wykonania poprzez jednego podwykonawcę, który jest w stanie przedstawić klientowi bogatą ofertę. Przykładowo, jeżeli istnieje zapotrzebowanie na stworzenie sklepu internetowego, możemy także zaproponować uzupełnienia katalogu produktów. Dzięki temu klient otrzymuje od nas kompletny system gotowy do pracy.

  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

  Każda nowa współpraca z kontrahentem to dla nas kolejna, unikalna przygoda. W początkowej fazie kontaktu badamy potrzeby klienta, określając przede wszystkim jego profil działalności, gdyż bardzo istotną dla nas informacją jest fakt, czy klient działa w modelu B2B czy też B2C. Jeżeli klient nie do końca wie, czego szuka, my staramy się zbudować dla niego koncepcję w oparciu o analizę jego sytuacji oraz proponujemy mu najbardziej dopasowane warianty usług. Natomiast kiedy jest w pełni świadomy swoich potrzeb, staramy się przygotować możliwie jak najlepszą ofertę, tak żeby sprostać jego wymaganiom.

  Zasada czterech jedynek, czyli przede wszystkim oszczędność

  Jedną z fundamentalnych zalet współpracy z nami jest zasada „czterech jedynek”, czyli jedno zamówienie, jedna faktura, jedna płatność i ewentualna jedna wysyłka. Wydaje się to dosyć oczywiste, ale warto wyjaśnić, dlaczego jest to tak istotne z uwagi na podjęcie decyzji o rozpoczęciu współpracy z nami. Generalnie, w przypadku tej zasady, zaletą wiodącą jest ogólnie pojęta oszczędność.

  Po pierwsze, wspomniana wcześniej oszczędność czasu, gdyż składając zamówienie w jednym miejscu, klient minimalizuje czas potrzebny na interakcję z potencjalnym kontrahentem. Zamówienie, konsultacje związane z usługą, pro-forma, właściwa faktura, ewentualna wysyłka – wszystkie te kwestie klient załatwia najczęściej z jednym specjalistą, który jest doskonale zorientowany w temacie i będzie w stanie pomóc we wszystkich kwestiach związanych z zamówieniem.

  Proces płatności może również stanowić tutaj zaletę współpracy z Ewita Group. Jedna faktura to jedna płatność, a co za tym idzie, mniej niepotrzebnych operacji bankowych i w efekcie mniej stresu, bo w końcu kto lubi robić dużo przelewów?

  Po drugie, dla niektórych najistotniejsze – oszczędność pieniędzy. Wynika ona z prostego faktu, że w ramach jednego zamówienia klient ma do wyboru dużo usług. Kiedy kilka z nich dotyczy fizycznych produktów, towar musi zostać wysłany. Oszczędność wynika z możliwości spakowania wszystkiego w ramach jednej wysyłki, co drastycznie zmniejsza koszty transportu.

  Z nami zawsze znajdziesz wspólny język

  Podstawą udanego procesu zakupowego jest skuteczna komunikacja. Dzięki współpracy z nami odbywa się ona z jednym podmiotem i to wielokanałowo. Klient może sobie życzyć na przykład kontakt telefoniczny. Lecz co w wypadku, gdy nie ma możliwości prowadzić rozmów międzynarodowych? Tutaj z pomocą przychodzi kontakt mailowy lub za pośrednictwem komunikatorów internetowych, takich jak Messenger oraz Whatsapp. Zawsze znajdziemy sposób na skuteczną wymianę informacji. To samo dotyczy otrzymywania newsletterów i materiałów handlowych. Może się to odbywać przy pomocy wiadomości mailowych albo mediów społecznościowych, w tym Facebooka, LinkedIn lub wcześniej wspomnianego Whatsappa.

  Sprawdź jak łatwo zwiększysz z nami konkurencyjność

  Poprzez kompleksowy zbiór usług, jesteśmy w stanie zapewnić klientowi dużo krótszy czas wykonania, niż jakby robił to we własnym zakresie lub korzystał z usług kilku różnych firm. Wiadomym jest, że kontakt z jednym podmiotem jest dużo łatwiejszy niż kilku kontrahentów naraz.

  Dodatkowo, usługi wykonywane w Polsce są dużo tańsze w porównaniu z cenami na rynkach zachodnich, takich jak francuski czy niemiecki oraz w żaden sposób nie odbiegają od nich jakością. Stąd też wniosek, że zlecanie usług polskim wykonawcom zwyczajnie się opłaca.

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty B2B, możesz śmiało zadać je naszym ekspertom! Nasz zespół oferuje bezpłatne konsultacje dla małych, średnich oraz większych przedsiębiorstw. Bezpłatna konsultacja to świetna okazja, którą warto wykorzystać, aby omówić wszelkie kwestie związane z ofertą produktową, strategią sprzedażową czy też marketingiem!

   

  Jakie zadać pytania?

  Jakie zadać pytania?

  Przykładowo:

  • Które produkty i usługi są najbardziej odpowiednie dla mojego biznesu?
  • Jak mogę zmniejszyć koszty prowadzenia działalności i zaoszczędzić więcej pieniędzy?
  • W jaki sposób realizowana jest dostawa?
  • Jaki jest czas realizacji usług?
  • W jaki sposób pomożecie mi wyróżnić się spośród podobnych firm na rynku?

  Z kim najczęściej współpracujemy?

  Posiadamy szerokie doświadczenie branżowe, naszymi klientami są zarówno sklepy, hurtownie, dystrybutorzy, producenci a także kluby fitness, hotele czy restauracje

  Z kim najczęściej współpracujemy?
  Kto udzieli odpowiedzi na Twoje pytania?

  Kto udzieli odpowiedzi na Twoje pytania?

  Po złożeniu zamówienia na bezpłatną konsultację, nasze biuro skontaktuje się z Tobą, aby uzyskać więcej informacji na temat Twoich potrzeb i umówić wygodny termin rozmowy z naszym ekspertem. Każdą konsultację prowadzi nasz wewnętrzny konsultant, który wykorzystuje swoje doświadczeni i wiedzę

  color
  https://ewitagroup.eu/wp-content/themes/hazel/
  https://ewitagroup.eu/
  #c1c1c1
  style1
  default
  Loading posts...
  /home/ewita/domains/ewitagroup.eu/public_html/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  no
  off
  off
  off